پنجره یو پی وی سی باطل شد

پنجره یو پی وی سی باطل شد

لوکس سازان فقط پنجره ترمال بریک را انتخاب میکنند 

جنس پنجره ها از پروفیل ترمالبریک از آلومینیوم دوجداره هستش که مقطع بیرونی با مقطع داخلی توسط لاستیک پلی آمید به هم متصل شده که این امر موجب عایق بندی بالا این سیستم میگردد از نظر رنگ بندی و نوع بازشو دارای تنوع زیادی می باشد و به علت استحکام زیاد پروفیل نسل جدید [ایجینگ بالا ] و مقاطع متنوع میشه پنجره با ابعاد بزرگ و خاص که نیاز معماری امروز است رو تامین میکند از نظر عایق بندی هم بسیار بالا تر از upvc می باشد.

جهت سفارش با شماره های ذیل تماس بگیرید 

09116500017

013-44969

انتقال شعبه پنجره لوکس

انتقال شعبه پنجره لوکس

شعبه پنجره لوکس ازمنطقه جانبازان به منطقه ولیعصر انتقال یافت با محیطی بزرگتر و به روز تر و خدماتی بیشتر در خدمت مشتریان گرامی خود هستیم .

آدرس : رشت , خیابان ولیعصر , 100 متر مانده به بیمارستان آریا , شرکت پنجره لوکس

منتظر حضور گرمتان  برای دیدن شو روم پنجره لوکس هستیم 

 

نمایشگاه پنجره لوکس

نمایشگاه پنجره لوکس

نمایشگاه دائمی پنجره لوکس https://www.aparat.com/user/dashboard/video_stat/videohash/VRasN

کارگاه پنجره لوکس

کارگاه پنجره لوکس

کارگاه تولید پنجره لوکس 

درباره گروه صنعتی اخوان

Akhavan Group

طراحی ،ساخت و نصب 

گروه صنعتی اخوان در سال 1393 فعالیت خود را با برند پنجره لوکس در ضمینه تولید و نصب پنجره های ترمال بریک ،پنجرهای یو پی وی سی ، و کالاهای لوکس برای  نما و داخل ساختمان شروع به کار نموده و با بکار گیری از ماشین آلات روز اروپا و تکیه بر  دانش فنی و تجربی خود و اتکا برسیاست مشتری مداری و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی توانست قسمتی از بازار را به خود اختصاص دهد . پنجره لوکس تولید کننده انواع پنجره های آلومینیومی ترمالبریک از قبیل پنجره های کشویی , فولدینگ , پنجره  بالکنی , محوری... این گروه بیشتر تمرکز خود را روی پروفیل های آلومینیومی ترمالبریک گداشته که از فناوری پیشرفته که برای بهبود بهره وری انرژی و عایق کاری نوین در خانه ها استفاده می شود ، برای ساختن پنجره ترمال بریک از اکستروژن های پلی آمید تقویت شده و دوجداره با فاصله های لبه گرد به عنوان موانع به کار می برند طراحی پنجره ترمالبریک به نحوی است که در صورت وجود گرمای شدید و صدا های بلند عبور انها را از یک طرف پنجره یا درب به طرف دیگر را به حداقل میرساند .